;
Her Yerde Matematik Serisi-Doğadaki Matematik

Satış Fiyatı: 13,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Her Yerde Matematik Serisi-Doğadaki MatematikMatematik her yerdedir! Doğal yaşamımızın her yeri bu harika bilim dalı ile doludur. Matematiği bir kar tanesinde, bir ağaçta hatta bir karınca yığınında bulabilirsiniz. Nereye bakarsanız bakın, gezegenimizdeki hayvanlar ve bitkiler matematikle bağlantı halindedir. Başta fark etmeseniz bile derinlere indiğinizde yaşadığımız dünyanın matematik dolu olduğunu görebilirsiniz. Ormanları, çiçekleri, böcekleri, hayvanları, gökyüzünü ve yeraltını araştırdığınızda etrafınızın nasıl matematik dolu olduğunu öğreneceksiniz.

Matematiğin sadece okul kitaplarında olduğunu mu sanıyorsun? Yanılıyorsun! Doğadaki Matematik ile kendi içindeki matematiğin hayatın boyunca senin bir parçan olduğunu öğreneceksin.

Türü: Kültür - Bilim

Sayfa Sayısı:32

ISBN: 978-625-7006-01-9 • Ayşe Aydın, Öğrenci
  Puan :

  bu siteden aldığım kargolar kaç günde elime ulaşabilir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ayşe 👋 tam kapanmada da tüm siparişlerinizi size sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz 🚀 Siparişin birkaç iş günü içerisinde adresine teslim edilecektir, merak etme 😊 Ayrıca siparişinin takibini "Siparişlerim" kısmından yapabilirsin 😎 Başarılar dileriz 💙 #tongucseninle


 • Akın Özgür, Öğrenci
  Puan :

  Faydalı ve bilgili konular içeriyor.Teşekkürler TONGUÇ.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Akın, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)