;
12 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları LGS Tekrar Programı

Bu kitapçığın içerisinde Temel, Hızlı , Pro olmak üzere üç farklı çalışma programı bulunmaktadır. Size uyan programı seçip verilen konu adlarına göre çalışabilirsiniz.

Bu programlar LGS Tekrar Setleri ile kullanıma uyumlu olarak üretilmiştir. Tüm 8. Sınıf derslerini ve 1. dönemin tüm konularını içermektedir. 

Öğrencilerin Dikkatine;

-Bu program, 8. Sınıf 1. Dönem konularının MEB kazanımlarına ve müfredat sıralamasına uygun bir şekilde Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi, İngilizce ve Din Kültürü dersleri özelinde konu anlatım videoları ve sorular ile tekrarını yapmayı sağlar.

-Konu anlatım videoları ve sorular yenilenen sınav sistemine uygun tarzda yeni nesil , anlamaya dayalı , mantık-analiz yeteneği temellidir.

Programlar için önerilen tarihler;

Başlangıç: 20.01.2020

Bitiş: 01.02.2020

Süre: 13 Gün 

NOT: Tüm programlar kişiye özel tarih seçeneklerinde başlanılarak toplam süreye uyulup bitirilebilir. Başlangıç tarihlerinin kısıtlayıcılığı yoktur. • Hayrunnisa Aygün, Öğrenci
  Puan :

  bence harikaydı bu sene @tonguç akademi ile verimli geçiyor teşekkürler


 • naz ruzgar, Öğrenci
  Puan :

  cok iyi yaaa


 • Aslı Verda Açıkgöz, Öğrenci
  Puan :

  Tavsiye ederim çok yararı oluyo. Ben ödevleri az bulduğum için 4 haftalık süre 2 haftaya düştü.Teşekkürler Tonguç Akademi...


 • öykü kara, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir program herkese tavsiye ederim teşekkürler Tonguç . İnşallah bu programla herkes başarır .


 • halil vatansever, Öğrenci
  Puan :

  Ben bu programı çok beyendim herkezede tavsiye edicem teşekürler Tonguç