;
YDT 3'lü TRIO Denemeleri

Satış Fiyatı: 15,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs YDT 3'lü TRIO Denemeleri


Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu kitap YDT sorularında en yüksek nete ulaşman için hazırlandı.

ÖSYM’nin sorularına birebir uyumlu olan özgün sorular, MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu. YDT sınavında sana fark attıracak en kapsamlı İngilizce sorularıyla bilgi dağarcığını genişleterek sınavda başarılı olmanın anahtarını elinde bulunduracaksın.

Kitabımıza girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek kitabı kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğreneceksin. Analiz koçluğu kitapçığında konu analiz listelerini bulacaksın. Bu listeler sayesinde çalıştığın konuları takip edebilecek, eksiklerini çıkaracaksın. Böylece çalışmalarını eksik olduğun konulara yönlendirebileceksin.

Ayrıca İngilizce dersine ait her denemenin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalıştığında üniversite sınavında başarı seni bekliyor!


Alt Başlık: İngilizce
Türü: Deneme
Sayfa Sayısı: 80+3
Soru Sayısı: 240
ISBN: 978-625-7006-28-6


 • Sudenaz Tutal, Öğrenci
  Puan :

  9. Sınıf için İngilizce kitabı yok mu


 • Sude Giden, Öğretmen
  Puan :

  Merhabalar,denemeler kaliteli sorular ÖSYM ye yakın fakat ben aktivasyon koduyla ilgili sıkıntılar yaşadım ve soru çözümlerini göremiyorum:(


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sude Hanım, destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Sevgiler :)


 • Munire Rana Bozkurt, Öğrenci
  Puan :

  Muazzam bir kitap olmuş, denemeleri gerçekten ÖSYM tadında. Dilci arkadaşlarımın hepsine gönül rahatlığıyla öneririm.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Rana, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)